Продукція > CANTHERM > MF52A2222J3470
MF52A2222J3470
MF52A2222J3470 Cantherm
cantherm_mf52_1.pdf
Виробник: Cantherm
Description: THERM NTC 2.2KOHM 3470K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 3470K
Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 50 mW
на замовлення 1569 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 2.2KOHM 3470K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 3470K, Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 50 mW.
Інші пропозиції MF52A2222J3470
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF52A2222J3470 Виробник : Cantherm cantherm_mf52.pdf Терморезистор, R = 2,2 кОм, Тип ТКО = NTC, Точ, % = 5, B */*, k = 3 470, P, Вт = 0,05, Тип монт. = вивідний, Тексп, °С = -55...+125,... Група товару: Резистори Корпус: Radial Од. вим: 100 шт