MFB9155NF
MFB9155NF Amphenol PCTEL
MFB-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N TYPE F
Packaging: Bulk
Features: Cable - 609.6mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 5dB
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 50.748" (128.90cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N TYPE F, Packaging: Bulk, Features: Cable - 609.6mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 5dB, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 50.748" (128.90cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.