MFB9157NF
MFB9157NF Amphenol PCTEL
MFB-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 902-928MHZ OMNI NF
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Tube
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 7dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dipole Antenna
Height (Max): 94.752" (240.67cm)
Return Loss: 9.54dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM, Lora
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 43 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 902-928MHZ OMNI NF, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Tube, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 7dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dipole Antenna, Height (Max): 94.752" (240.67cm), Return Loss: 9.54dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: General ISM, Lora, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.