MFBW7463
MFBW7463 Amphenol PCTEL
MFB-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 807.5MHZ WHP N TYP F POLE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 746MHz ~ 869MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 3dB
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 26.969" (685.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 807.5MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 807.5MHZ WHP N TYP F POLE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 746MHz ~ 869MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 3dB, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 26.969" (685.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 807.5MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.