Продукція > RESI > MFCR1206F4R70QHR
MFCR1206F4R70QHR
MFCR1206F4R70QHR RESI
MFCR.pdf
Виробник: RESI
Description: 4.7 OHM 1% 1W 50PPM/C
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 4.7 Ohms
на замовлення 2870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7 OHM 1% 1W 50PPM/C, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFCR1206F4R70QHR MFCR1206F4R70QHR Виробник : RESI MFCR.pdf Description: 4.7 OHM 1% 1W 50PPM/C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 4.7 Ohms