Продукція > RESI > MFCR1206FR500QHR
MFCR1206FR500QHR
MFCR1206FR500QHR RESI
MFCR.pdf
Виробник: RESI
Description: 0.5 OHM 1% 1W 50PPM/C
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5 OHM 1% 1W 50PPM/C, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 500 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFCR1206FR500QHR MFCR1206FR500QHR Виробник : RESI MFCR.pdf Description: 0.5 OHM 1% 1W 50PPM/C
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 500 mOhms