Продукція > RESI > MFCR2512F2R70Q9R
MFCR2512F2R70Q9R
MFCR2512F2R70Q9R RESI
MFCR.pdf
Виробник: RESI
Description: 2.7 OHM 1% 2W 50PPM/C
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 2.7 Ohms
на замовлення 1790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7 OHM 1% 2W 50PPM/C, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 2.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFCR2512F2R70Q9R MFCR2512F2R70Q9R Виробник : RESI MFCR.pdf Description: 2.7 OHM 1% 2W 50PPM/C
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 2.7 Ohms