Продукція > ROYALOHM > MFF04FF3602A50
MFF04FF3602A50
MFF04FF3602A50 ROYALOHM
metal_film.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 36kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 36kΩ
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads dimensions: Ø0.45x28mm
Diameter: 1.9mm
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Length: 3.7mm
Manufacturer series: MF
Leads: axial
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 36kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 36kΩ, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads dimensions: Ø0.45x28mm, Diameter: 1.9mm, Body dimensions: Ø1.9x3.7mm, Length: 3.7mm, Manufacturer series: MF, Leads: axial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFF04FF3602A50 MFF04FF3602A50 Виробник : ROYALOHM mf-series.pdf Category: THT Resistors
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 36kΩ
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Leads dimensions: Ø0.45x28mm
Diameter: 1.9mm
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Length: 3.7mm