Продукція > ROYALOHM > MFF04FF4703A50
MFF04FF4703A50
MFF04FF4703A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 470kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm
Resistance: 470kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 0.4W
Mounting: THT
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Leads dimensions: Ø0.45x28mm
Diameter: 1.9mm
Length: 3.7mm
Type of resistor: metal film
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 470kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm, Resistance: 470kΩ, Tolerance: ±1%, Power: 0.4W, Mounting: THT, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Body dimensions: Ø1.9x3.7mm, Leads dimensions: Ø0.45x28mm, Diameter: 1.9mm, Length: 3.7mm, Leads: axial, Manufacturer series: MF, Type of resistor: metal film.