Продукція > ROYALOHM > MFFU2FF4701A50
MFFU2FF4701A50
MFFU2FF4701A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 4.7kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Mounting: THT
Operating voltage: 250V
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Tolerance: ±1%
Diameter: 2.5mm
Manufacturer series: MF
Type of resistor: metal film
Length: 6.8mm
Power: 0.5W
Resistance: 4.7kΩ
Leads: axial
на замовлення 80 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 4.7kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Mounting: THT, Operating voltage: 250V, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Tolerance: ±1%, Diameter: 2.5mm, Manufacturer series: MF, Type of resistor: metal film, Length: 6.8mm, Power: 0.5W, Resistance: 4.7kΩ, Leads: axial.