Продукція > ROYALOHM > MFFU2JJ0682A50
MFFU2JJ0682A50
MFFU2JJ0682A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 6.8kΩ; 500mW; ±5%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Resistance: 6.8kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 0.5W
Mounting: THT
Operating voltage: 250V
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Diameter: 2.5mm
Length: 6.8mm
Leads: axial
на замовлення 4470 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 6.8kΩ; 500mW; ±5%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Resistance: 6.8kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 0.5W, Mounting: THT, Operating voltage: 250V, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Diameter: 2.5mm, Length: 6.8mm, Manufacturer series: MF, Type of resistor: metal film, Leads: axial.