MFP2-33KFI
MFP2-33KFI Welwyn (TT electronics)
mfp.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 33K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFP2-33KFI MFP2-33KFI Виробник : Welwyn (TT electronics) mfp.pdf Res Metal Film 33K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo