Продукція > METCAL > MFTC-6CH5004
MFTC-6CH5004
MFTC-6CH5004 METCAL
4418114.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - MFTC-6CH5004 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.4 x 5mm, MicroFine 600
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 0.4mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Meißelförmig
Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL
usEccn: EAR99
Produktpalette: MicroFine 600 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - MFTC-6CH5004 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.4 x 5mm, MicroFine 600, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 0.4mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL, usEccn: EAR99, Produktpalette: MicroFine 600 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFTC-6CH5004 MFTC-6CH5004 Виробник : Metcal Metcal_MicroFine_Soldering_Cartridge_Guide_EN-3513142.pdf Soldering Irons Metcal MicroFine 600 Series Solder Tip Cartridge, Chisel, 0.4 mm x 5 mm, MFTC for MicroFine H9-MFH Handpieces
на замовлення 2 шт:
термін постачання 89-98 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: CV-H9-MFH, MX-H9-MFH
Length: 0.197" (5.00mm)
Temperature Range: 675°F (357°C)
Width: 0.016" (0.40mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 10 шт:
MFTC-6CH5004 MFTC-6CH5004 Виробник : METCAL MicroFine-Cartridge.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 0.4x5mm; 357°C; for soldering iron; MicroFine
Tip dimensions: 0.4x5mm
Tip shape: chisel
Technology: Connection Validation™; SmartHeat®
Related items: CV-H9-MFH; CV-UK9; MX-H9-MFH; MX-UK9
Applications of soldering equipment: for soldering iron
Manufacturer series: MicroFine
Type of tip: with heating element
Tip temperature: 357°C