Продукція > METCAL > MFTC-6CH5008
MFTC-6CH5008
MFTC-6CH5008 METCAL
4418114.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - MFTC-6CH5008 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.8 x 5mm, MicroFine 600
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 0.8mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Meißelförmig
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: METCAL - MFTC-6CH5008 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.8 x 5mm, MicroFine 600, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 0.8mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL, usEccn: EAR99, Produktpalette: MicroFine 600 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFTC-6CH5008 MFTC-6CH5008 Виробник : Metcal Metcal_MicroFine_Soldering_Cartridge_Guide_EN-3513142.pdf Soldering Irons Metcal MicroFine 600 Series Solder Tip Cartridge, Chisel, 0.8 mm x 5 mm, MFTC for MicroFine H9-MFH Handpieces
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Length: 0.197" (5.00mm)
Temperature Range: 675°F (357°C)
Width: 0.031" (0.80mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 10 шт:
MFTC-6CH5008 MFTC-6CH5008 Виробник : METCAL MicroFine-Cartridge.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 0.8x5mm; 357°C; for soldering iron; MicroFine
Tip dimensions: 0.8x5mm
Tip shape: chisel
Type of tip: with heating element
Tip temperature: 357°C