Продукція > METCAL > MFTC-6CNR5001
MFTC-6CNR5001
MFTC-6CNR5001 METCAL
4418114.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - MFTC-6CNR5001 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, konisch/lang, 0.1 x 5mm, MicroFine 600
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 0.1mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Konisch, lange Ausführung
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: METCAL - MFTC-6CNR5001 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, konisch/lang, 0.1 x 5mm, MicroFine 600, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 0.1mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Konisch, lange Ausführung, Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL, usEccn: EAR99, Produktpalette: MicroFine 600 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Diameter: 0.039" (1.00mm)
Length: 0.197" (5.00mm)
Temperature Range: 675°F (357°C)
Tip Shape: Conical
Tip Type: Soldering
на замовлення 14 шт:
на замовлення 10 шт:
MFTC-6CNR5001 MFTC-6CNR5001 Виробник : METCAL MicroFine-Cartridge.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; conical,elongated; 0.1x5mm; 357°C; for soldering iron
Tip dimensions: 0.1x5mm
Tip shape: conical; elongated
Type of tip: with heating element
Tip temperature: 357°C