Продукція > METCAL > MFTC-7CH5008
MFTC-7CH5008
MFTC-7CH5008 METCAL
4418114.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - MFTC-7CH5008 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.8 x 5mm, MicroFine 700
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 0.8mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Meißelförmig
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: METCAL - MFTC-7CH5008 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH & CV-H9-MFH, Meißel, 0.8 x 5mm, MicroFine 700, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 0.8mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL, usEccn: EAR99, Produktpalette: MicroFine 700 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFTC-7CH5008 MFTC-7CH5008 Виробник : Metcal Metcal-MicroFine-Soldering-Cartridge-Guide-EN.pdf Soldering Irons MF TIP CART, CHISEL, 0.8MM X 5MM, 700
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Length: 0.197" (5.00mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.031" (0.80mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
товару немає в наявності
MFTC-7CH5008 MFTC-7CH5008 Виробник : METCAL MicroFine-Cartridge.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 0.8x5mm; 413°C; for soldering iron; MicroFine
Tip dimensions: 0.8x5mm
Tip shape: chisel
Technology: Connection Validation™; SmartHeat®
Related items: CV-H9-MFH; CV-UK9; MX-H9-MFH; MX-UK9
Applications of soldering equipment: for soldering iron
Manufacturer series: MicroFine
Type of tip: with heating element
Tip temperature: 413°C