Продукція > METCAL > MFTC-7CNBR4501
MFTC-7CNBR4501
MFTC-7CNBR4501 METCAL
4418114.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - MFTC-7CNBR4501 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH/CV-H9-MFH, konisch/gebogen/lang, 0.1 x 4.5mm MicroFine 700
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 0.1mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Konisch, gebogen, lange Ausführung
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: METCAL - MFTC-7CNBR4501 - Lötspitzenpatrone für Handstück MX-H9-MFH/CV-H9-MFH, konisch/gebogen/lang, 0.1 x 4.5mm MicroFine 700, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 0.1mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Konisch, gebogen, lange Ausführung, Zur Verwendung mit: Lötkolben-Handstücke MX-H9-MFH & CV-H9-MFH der Produktreihe MicroFine von METCAL, usEccn: EAR99, Produktpalette: MicroFine 700 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Diameter: 0.004" (0.10mm)
Length: 0.177" (4.50mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Tip Shape: Conical, Bent 30°
Tip Type: Soldering
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
MFTC-7CNBR4501 MFTC-7CNBR4501 Виробник : METCAL MicroFine-Cartridge.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; elongated,bent conical; 0.1x4.5mm; 413°C; bent 30°
Tip dimensions: 0.1x4.5mm
Soldering equipment features: bent 30°
Tip shape: bent conical; elongated
Technology: Connection Validation™; SmartHeat®
Related items: CV-H9-MFH; CV-UK9; MX-H9-MFH; MX-UK9
Applications of soldering equipment: for soldering iron
Manufacturer series: MicroFine
Type of tip: with heating element
Tip temperature: 413°C