Продукція > METCAL > MFTC-8CNB4503
MFTC-8CNB4503 Metcal
Metcal-MicroFine-Cartridge-Guide.pdf?nocache=1
Виробник: Metcal
Description: MF TIP CART, CON BENT, 0.3MMX4.5
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: CV-H9-MFH, MX-H9-MFH
Diameter: 0.012" (0.30mm)
Length: 0.177" (4.50mm)
Temperature Range: 874°F (468°C)
Tip Shape: Conical, Bent
Tip Type: Soldering
Tip Chip Size: Chip
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Soldering tips, Description: Tip; bent conical; 0.3x4.5mm; 468°C; bent 30°; MicroFine, Soldering equipment features: bent 30°, Tip shape: bent conical, Technology: Connection Validation™; SmartHeat®, Related items: CV-H9-MFH; CV-UK9; MX-H9-MFH; MX-UK9, Applications of soldering equipment: for soldering iron, Manufacturer series: MicroFine, Type of tip: with heating element, Tip dimensions: 0.3x4.5mm, Tip temperature: 468°C.
Інші пропозиції MFTC-8CNB4503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFTC-8CNB4503 MFTC-8CNB4503 Виробник : METCAL Metcal_800_Series.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; bent conical; 0.3x4.5mm; 468°C; bent 30°; MicroFine
Soldering equipment features: bent 30°
Tip shape: bent conical
Technology: Connection Validation™; SmartHeat®
Related items: CV-H9-MFH; CV-UK9; MX-H9-MFH; MX-UK9
Applications of soldering equipment: for soldering iron
Manufacturer series: MicroFine
Type of tip: with heating element
Tip dimensions: 0.3x4.5mm
Tip temperature: 468°C