Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MFU0603FF03150P500
MFU0603FF03150P500
MFU0603FF03150P500 Vishay / Beyschlag
mfuserie.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
Surface Mount Fuses 32V 3.15A Fast Act
на замовлення 761 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 0603.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFU0603FF03150P500 MFU0603FF03150P500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mfuserie.pdf Description: FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 0603
на замовлення 4870 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
MFU0603FF03150P500 mfuserie.pdf