Продукція > MG0 > MG042L14V400TP
MG042L14V400TP
mguard.pdf
Виробник:
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MG042L14V400TP
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG042L14V400TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG042L14V400TP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
MG042L14V400TP MG042L14V400TP Виробник : AVX mguard-776970.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.02J 45pF 18.5V 32V