Продукція > KYOCERA AVX > MG042L18V500DP
MG042L18V500DP
MG042L18V500DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0405 (1012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: 0405
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power Line Protection: No
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0405 (1012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: 0405, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG042L18V500DP MG042L18V500DP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 40 pF 28V 50V
на замовлення 607 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
MG042L18V500DP mguard.pdf
MG042L18V500DP MG042L18V500DP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 0405
Bidirectional Channels: 2