Продукція > MG0 > MG042L18V500RP
MG042L18V500RP
mguard.pdf
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MG042L18V500RP
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG042L18V500RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG042L18V500RP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
MG042L18V500RP MG042L18V500RP Виробник : AVX mguard-776970.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 40pF 28V 50V
товару немає в наявності
MG042L18V500RP MG042L18V500RP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 40 pF 28V 50V