Продукція > KYOCERA AVX > MG052L18X500DP
MG052L18X500DP
MG052L18X500DP KYOCERA AVX
mguard-3165299.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 50 pF 28V 50V
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 28V 20A 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 2, Varistor Voltage (Max): 30.8 V, Varistor Voltage (Min): 25.2 V, Varistor Voltage (Typ): 28 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції MG052L18X500DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052L18X500DP MG052L18X500DP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 20A 28V 0508 SMD T/R
товару немає в наявності
MG052L18X500DP MG052L18X500DP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: VARISTOR 28V 20A 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Max): 30.8 V
Varistor Voltage (Min): 25.2 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz