Продукція > KYOCERA AVX > MG052S14A300DP
MG052S14A300DP
MG052S14A300DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 425pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: 0508
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 17.55V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 425pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: 0508, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 17.55V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425 pF 19.5V 32V
на замовлення 880 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 0508
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 4
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 10VAC/14VDC 30A 19.5V 0508 SMD T/R
товару немає в наявності
MG052S14A300DP Виробник : AVX mguard-36973.pdf 0508 14V Група товару: Супресори Од. вим: шт