Продукція > KYOCERA AVX > MG052S18A400DP
MG052S18A400DP
MG052S18A400DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DIODE 18VWM 42VC 508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 225pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.5V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 18VWM 42VC 508, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Capacitance @ Frequency: 225pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.5V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052S18A400DP MG052S18A400DP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25.5V 0508 SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 265
Мінімальне замовлення: 14
MG052S18A400DP MG052S18A400DP Виробник : Kyocera AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 225 pF 25.5V 42V
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 4