MG052S18A400TP
MG052S18A400TP KYOCERA AVX Components
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25.5V 0508 SMD T/R
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG052S18A400TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052S18A400TP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
товару немає в наявності
MG052S18A400TP MG052S18A400TP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 225pF 25.5V 42V