Продукція > MG0 > MG054L18V500RP
MG054L18V500RP
Виробник:
0402X4
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MG054L18V500RP
Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 50pF 28V 50V.
Інші пропозиції MG054L18V500RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG054L18V500RP Виробник : AVX mguard-776970.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 50pF 28V 50V