Продукція > AVX > MG054S18X400RP
MG054S18X400RP AVX
mguard-776970.pdf
Виробник: AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 120pF 25.5V 42V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук