Продукція > MG0 > MG064L18X500D
MG064L18X500D
Виробник:
0603x4
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MG064L18X500D
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 75pF 28V 50V.
Інші пропозиції MG064L18X500D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064L18X500D MG064L18X500D Виробник : AVX AVX_MG054_series-1158600.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 75pF 28V 50V