Продукція > KYOCERA AVX > MG064L18X500DP
MG064L18X500DP
MG064L18X500DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 28V 20A 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 30.8 V
Varistor Voltage (Min): 25.2 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 28V 20A 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Max): 30.8 V, Varistor Voltage (Min): 25.2 V, Varistor Voltage (Typ): 28 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064L18X500DP MG064L18X500DP Виробник : Kyocera AVX mguard.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 75 pF 28V 50V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MG064L18X500DP MG064L18X500DP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: VARISTOR 28V 20A 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 30.8 V
Varistor Voltage (Min): 25.2 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Мінімальне замовлення: 2
MG064L18X500DP MG064L18X500DP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 20A 28V 0612 SMD T/R
на замовлення 3 шт:
MG064L18X500DP Виробник : AVX mguard.pdf SMD
товару немає в наявності