Продукція > KYOCERA AVX > MG064S09A200RP
MG064S09A200RP
MG064S09A200RP Kyocera AVX
mguard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 6.4VAC 9VDC 0.1J 550 pF 12.7V 22V
на замовлення 4600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG064S09A200RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064S09A200RP Виробник : AVX mguard.pdf 09+
MG064S09A200RP MG064S09A200RP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 6.4VAC/9VDC 30A 12.7V 0612 SMD T/R