MG064S09A200TP
MG064S09A200TP KYOCERA AVX Components
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 6.4VAC/9VDC 30A 12.7V 0612 SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG064S09A200TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064S09A200TP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
MG064S09A200TP MG064S09A200TP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Varistors 6.4VAC 9VDC 0.1J 550 pF 12.7V 22V