MG064S14A300RP
MG064S14A300RP KYOCERA AVX Components
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 10VAC/14VDC 30A 19.5V 0612 SMD T/R
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG064S14A300RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064S14A300RP Виробник : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
MG064S14A300RP MG064S14A300RP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425pF 19.5 V 32V