Продукція > KYOCERA AVX > MG064S18A400RP
MG064S18A400RP
MG064S18A400RP Kyocera AVX
mguard-3165299.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 25.5 V 42V
на замовлення 1796 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG064S18A400RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG064S18A400RP mguard.pdf 0603x4
MG064S18A400RP MG064S18A400RP Виробник : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 15A 25.5V 0612 SMD T/R