MG1006-83B Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC STUD
Packaging: Bag
Diode Type: PIN - Single
Voltage - Peak Reverse (Max): 10V
Part Status: Active
Current - Max: 700 mA
Power Dissipation (Max): 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC STUD, Packaging: Bag, Diode Type: PIN - Single, Voltage - Peak Reverse (Max): 10V, Part Status: Active, Current - Max: 700 mA, Power Dissipation (Max): 100 mW.