MG1006-M11 Microchip Technology
33614817-microwave-rf-power-products-catalog.pdf
Виробник: Microchip Technology
RF and Microwave Diode and Transistor
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC PILL, Packaging: Tray, Package / Case: Stud, Diode Type: PIN - Single, Voltage - Peak Reverse (Max): 10V, Part Status: Active, Current - Max: 700 mA, Power Dissipation (Max): 100 mW.
Інші пропозиції MG1006-M11
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG1006-M11 Виробник : Microchip Technology Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC PILL
Packaging: Tray
Package / Case: Stud
Diode Type: PIN - Single
Voltage - Peak Reverse (Max): 10V
Part Status: Active
Current - Max: 700 mA
Power Dissipation (Max): 100 mW