MG1020-M16 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC STUD
Packaging: Bag
Package / Case: Stud
Diode Type: PIN - Single
Voltage - Peak Reverse (Max): 5.5V
Part Status: Active
Current - Max: 1.6 A
Power Dissipation (Max): 250 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GAAS GUNN EPI DOWN HERMETIC STUD, Packaging: Bag, Package / Case: Stud, Diode Type: PIN - Single, Voltage - Peak Reverse (Max): 5.5V, Part Status: Active, Current - Max: 1.6 A, Power Dissipation (Max): 250 mW.