Продукція > NIDEC COPAL > MG16B-300-AB-00
MG16B-300-AB-00
MG16B-300-AB-00 Nidec Copal
mg16b-1827491.pdf
Виробник: Nidec Copal
AC, DC & Servo Motors 12V DC planetary gear motor, 34 rpm, 1/300 gear ratio
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: NIDEC COMPONENTS - MG16B-300-AB-00 - DC-Getriebemotor, Mit Bürste, 12 V, 34 rpm, 240 mN-m, 300, tariffCode: 85011099, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: -, Außenlänge: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Motorgröße: 16mm, Drehmoment, max.: 240mN-m, Übersetzung TO: 1: 300, Drehzahl, max.: 34rpm, euEccn: NLR, DC-Motor: Mit Bürste, Produktpalette: MG16B, productTraceability: No, Versorgungsspannung, V DC: 12V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG16B-300-AB-00 MG16B-300-AB-00 Виробник : Nidec America Corporation mg16b.pdf DC GEARED MOTOR
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MG16B-300-AB-00 MG16B-300-AB-00 Виробник : NIDEC COMPONENTS mg16b.pdf Description: NIDEC COMPONENTS - MG16B-300-AB-00 - DC-Getriebemotor, Mit Bürste, 12 V, 34 rpm, 240 mN-m, 300
tariffCode: 85011099
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: -
Außenlänge: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Motorgröße: 16mm
Drehmoment, max.: 240mN-m
Übersetzung TO: 1: 300
Drehzahl, max.: 34rpm
euEccn: NLR
DC-Motor: Mit Bürste
Produktpalette: MG16B
productTraceability: No
Versorgungsspannung, V DC: 12V
SVHC: To Be Advised
товару немає в наявності
MG16B-300-AB-00 MG16B-300-AB-00 Виробник : Nidec Components Corporation mg16b.pdf Description: GEARMOTOR 34 RPM 12V PLANETARY
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 0.629" Dia (16.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 34 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Wire Leads
Diameter - Shaft: 0.118" (3.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.433" (11.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.394" (10.00mm)
Gear Reduction Ratio: 300
Torque - Rated (oz-in / mNm): 22.7 / 160
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 33.99 / 240
товару немає в наявності
MG16B-300-AB-00 MG16B-300-AB-00 Виробник : Nidec Components mg16b.pdf DC Motors 12V DC planetary gear motor, 34 rpm, 1/300 gear ratio