Продукція > MEGAWIN > MG32F02A072AD48
MG32F02A072AD48 MEGAWIN
Виробник: MEGAWIN
32-bit MCU; 72kB-FLASH; 8kB-SRAM; 44 I/O; 1,8V~5,5V; 48MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Function compatible: STM32F030X8; STM32F05; M0516 (Nuvoton); MG32F02A072AD48 MEGAWIN UIMG32f02a072ad48