MGA1205100M-10 Laird-Signal Integrity Products
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 7A 35 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.496" W (13.80mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 7A 35 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.496" W (13.80mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 7 A.
Інші пропозиції MGA1205100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGA1205100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products Description: FIXED IND 10UH 7A 35 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 7 A
товару немає в наявності
MGA1205100M-10 Виробник : Laird Performance Materials Power Inductors - SMD PwrInd,SMT,Shld,IRated 12.00x12.00x5.00mm
MGA1205100M-10 Виробник : Laird Technologies Power Inductors - SMD PwrInd,SMT,Shld,IRated 12.00x12.00x5.00mm