MGA12056R8M-10 Laird-Signal Integrity Products
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 6.8UH 9A 22 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.496" W (13.80mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 9A 22 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.496" W (13.80mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції MGA12056R8M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGA12056R8M-10 Виробник : Laird Technologies Power Inductors - SMD PwrInd,SMT,Shld,IRated 12.00x12.00x5.00mm