MGAH0603100M-10
MGAH0603100M-10 Laird-Signal Integrity Products
hgah-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: 0603 INDUCTOR 10UH 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 68mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0603 INDUCTOR 10UH 4.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 68mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGAH0603100M-10 MGAH0603100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hgah-series-datasheet Description: 0603 INDUCTOR 10UH 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
MGAH0603100M-10 MGAH0603100M-10 Виробник : Laird Technologies ADA8D26A34E7C63B5EA46DB3F010C455012419261E6126B1D0C16139CB8CC316.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.068ohm 5.5A