MGAH0603220M-10
MGAH0603220M-10 Laird-Signal Integrity Products
hgah-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 165 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 165mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 165 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 165mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGAH0603220M-10 MGAH0603220M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hgah-series-datasheet Description: FIXED IND 22UH 2.3A 165 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
MGAH0603220M-10 MGAH0603220M-10 Виробник : Laird Technologies ADA8D26A34E7C63B5EA46DB3F010C455012419261E6126B1D0C16139CB8CC316.pdf Power Inductors - SMD 22uH 0.165ohm 3.1A