MGAH10052R2M-10
MGAH10052R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgah1005-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: 1005 INDUCTOR 2.2UH 13A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 20A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 13 A
на замовлення 7000 шт:
Написати відгук
Description: 1005 INDUCTOR 2.2UH 13A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 20A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGAH10052R2M-10 MGAH10052R2M-10 Виробник : Laird Technologies 204FD1E1EDA1CA093BE8B482E450EE49C4CEB5A5BB6C906CCBA6D1CCB19C62B7.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 0.006ohm 20A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MGAH10052R2M-10 MGAH10052R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgah1005-series-datasheet Description: 1005 INDUCTOR 2.2UH 13A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 6mOhm Max
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 13 A
Мінімальне замовлення: 4
MGAH10052R2M-10 MGAH10052R2M-10 Виробник : Laird Performance Materials MGAH1005_2520Series-3043285.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 0.006ohm 20A