MGAH1005330M-10
MGAH1005330M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgah1005-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: 1005 0603 INDUCTOR 33UH 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 76mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: 1005 0603 INDUCTOR 33UH 4.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 76mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGAH1005330M-10 MGAH1005330M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgah1005-series-datasheet Description: 1005 0603 INDUCTOR 33UH 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MGAH1005330M-10 MGAH1005330M-10 Виробник : Laird Technologies 8098CD9FF6B917626DC79638786AAD4C488CC7AEE623BC4C73413EC66DA27D87.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.075ohm 5A