Продукція > KYOCERA AVX > MGUG040050L2DP
MGUG040050L2DP
MGUG040050L2DP KYOCERA AVX
ug-3165564.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
ESD Suppressors / TVS Diodes 3.5VAC 5VDC 0.02J 40pF 20 V 50V
на замовлення 9350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTORS, 4-PIN, 1206, 3.5VAC,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0405 (1012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 15 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.02J, Number of Circuits: 2, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Min): 20 V, Varistor Voltage (Typ): 25 V, Maximum AC Volts: 3.5 V, Maximum DC Volts: 5 V, Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції MGUG040050L2DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGUG040050L2DP Виробник : KYOCERA AVX ug.pdf Description: VARISTORS, 4-PIN, 1206, 3.5VAC,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0405 (1012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 15 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.02J
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 3.5 V
Maximum DC Volts: 5 V
Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 15 A
Energy: 0.02J
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 3.5 V
Maximum DC Volts: 5 V