MGV03124R7M-10
MGV03124R7M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0312-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 293MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 293mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 293MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 293mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Інші пропозиції MGV03124R7M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV03124R7M-10 MGV03124R7M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0312-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 293MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
MGV03124R7M-10 Виробник : Laird mgv0312-series-datasheet.pdf Laird Technologies
MGV03124R7M-10 MGV03124R7M-10 Виробник : Laird Performance Materials mgv0312_series_datasheet-2947136.pdf Power Inductors - SMD 4.7 UH 20%