MGV0402220M-10 Laird-Signal Integrity Products
MGV0402%20series%20approve%20sheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 22UH 1.2A 500MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MGV0402220M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0402220M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MGV0402%20series%20approve%20sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.2A 500MOHM SMD
товару немає в наявності
MGV0402220M-10 MGV0402220M-10 Виробник : Laird Performance Materials mgv0402_series_datasheet-2947001.pdf Power Inductors - SMD 22 UH 20%