MGV04022R2M-10
MGV04022R2M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0402-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV04022R2M-10 MGV04022R2M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0402-series-datasheet Description: FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MGV04022R2M-10 MGV04022R2M-10 Виробник : Laird Technologies 7CF1CA89696C4573C7B7B29F26C2768A975E5D26622770053DDFB510FE37E320.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH +/-20%