MGV04024R7M-10
MGV04024R7M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0402-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 105MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 105MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Інші пропозиції MGV04024R7M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV04024R7M-10 MGV04024R7M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mgv0402-series-datasheet Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 105MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A